SPDL485025-250-2P-T
Numer produktu DigiKey
595-SPDL485025-250-2P-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-SPDL485025-250-2P-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-SPDL485025-250-2P-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SPDL485025-250-2P-T
Opis
CMC 5A 2LN 250 OHM SMD
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 250 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 14mOhm (typ.)
Modele EDA/CAD
SPDL485025-250-2P-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
14mOhm (typ.)
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,189" (5,00mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
250 Ohms @ 100 MHz