SPDL3216-261-2P-T
Numer produktu DigiKey
595-SPDL3216-261-2P-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SPDL3216-261-2P-T
Opis
CMC 300MA 2LN 260OHM SMD AECQ200
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 260 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 500mOhm
Modele EDA/CAD
SPDL3216-261-2P-T Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
500mOhm
Producent
Signal Transformer
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ filtra
Linia sygnału
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
2
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
260 Ohms @ 100 MHz
Wysokość (maks.)
0,087" (2,20mm)
Prąd znamionowy (maks.)
300mA