SPDL3216-161-2P-T
Numer produktu DigiKey
595-SPDL3216-161-2P-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SPDL3216-161-2P-T
Opis
CMC 350MA 2LN 160OHM SMD AECQ200
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 160 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 400mOhm
Modele EDA/CAD
SPDL3216-161-2P-T Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
400mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
160 Ohms @ 100 MHz
Wysokość (maks.)
0,087" (2,20mm)
Prąd znamionowy (maks.)
350mA