SPDL2012-670-2P-T
Numer produktu DigiKey
595-SPDL2012-670-2P-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SPDL2012-670-2P-T
Opis
CMC 400MA 2LN 67OHM SMD AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 67 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 250mOhm
Modele EDA/CAD
SPDL2012-670-2P-T Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
250mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
67 Ohms @ 100 MHz
Wysokość (maks.)
0,055" (1,40mm)
Prąd znamionowy (maks.)
400mA