SPDL121006-750-2P-T
Numer produktu DigiKey
595-SPDL121006-750-2P-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-SPDL121006-750-2P-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-SPDL121006-750-2P-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SPDL121006-750-2P-T
Opis
CMC 6MA 2LN 750 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 750 Ohms @ 100 MHz 6mA DCR 14Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SPDL121006-750-2P-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
6mA
Producent
Signal Transformer
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
14Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,425" (12,50mm x 10,80mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,260" (6,60mm)
Impedancja przy częstotliwości
750 Ohms @ 100 MHz