SPDL121006-750-2P-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SPDL121006-750-2P-T |
Opis | CMC 6MA 2LN 750 OHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 750 Ohms @ 100 MHz 6mA DCR 14Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SPDL121006-750-2P-T Modele |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 6mA |
Producent Signal Transformer | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 14Ohm |
Seria | Napięcie znamionowe - prąd stały 50V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia sygnału | Rozmiar / wymiar 0,492" x 0,425" (12,50mm x 10,80mm) (dł. x szer.) |
Liczba linii 2 | Wysokość (maks.) 0,260" (6,60mm) |
Impedancja przy częstotliwości 750 Ohms @ 100 MHz | Obudowa / skrzynia Poziomo, 4 podkładki PC |