SLPPI05-10-2R2M-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Signal Transformer
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2.5 A Maks. 105mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SLPPI05-10-2R2M-TR
Numer produktu DigiKey
595-SLPPI05-10-2R2M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SLPPI05-10-2R2M-TR
Opis
FIXED IND 2.2UH 2.5A 105 MOHM
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SLPPI05-10-2R2M-TR Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,8A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 105mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,205" (5,50mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)