SLPPI04-02-100M-TR
Numer produktu DigiKey
595-SLPPI04-02-100M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-SLPPI04-02-100M-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-SLPPI04-02-100M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SLPPI04-02-100M-TR
Opis
FIXED IND 10UH 1.8A 190 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1.8 A Maks. 190mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SLPPI04-02-100M-TR Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 190mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,173" x 0,157" (4,40mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)