SLPPI03-12-R33M-TR
Numer produktu DigiKey
595-SLPPI03-12-R33M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-SLPPI03-12-R33M-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-SLPPI03-12-R33M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SLPPI03-12-R33M-TR
Opis
FIXED IND 330NH 5.2A 18 MOHM SMD
Szczegółowy opis
330 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 5.2 A Maks. 18mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SLPPI03-12-R33M-TR Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
8,6A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 18mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,134" x 0,118" (3,40mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)