SLPPI03-12-R33M-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SLPPI03-12-R33M-TR |
Opis | FIXED IND 330NH 5.2A 18 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 330 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 5.2 A Maks. 18mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SLPPI03-12-R33M-TR Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 8,6A |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 18mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 1 MHz |
Typ Odlewane | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,134" x 0,118" (3,40mm x 3,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |