SCRH8D28-330
Numer produktu DigiKey
595-1517-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SCRH8D28-330
Opis
FIXED IND 33UH 1.3A 156 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.3 A Maks. 156mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 156mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,126" (3,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,3A