SCRH8D28-220 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Sumida America Inc.
W magazynie: 3 632
Arkusz danych
22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.6 A Maks. 99mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Signal Transformer Lighting Products Overview
SCRH8D28-220
Numer produktu DigiKey
SCRH8D28-220-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SCRH8D28-220
Opis
FIXED IND 22UH 1.6A 99 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 99mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,126" (3,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,6A