SCRH8D28-101
Numer produktu DigiKey
595-1519-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SCRH8D28-101
Opis
FIXED IND 100UH 750MA 430 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 750 mA Maks. 430mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 430mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,126" (3,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
750mA