SCRH6D28-5R0
Numer produktu DigiKey
595-1490-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SCRH6D28-5R0
Opis
FIXED IND 5UH 2.4A 31 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.4 A Maks. 31mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 31mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 kHz
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,283" (7,20mm x 7,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,4A