SCRH125-101 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Sumida America Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.7 A Maks. 160mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Signal Transformer Lighting Products Overview
SCRH125-101
Numer produktu DigiKey
SCRH125-101-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SCRH125-101
Opis
FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 160mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,3A