Ilustracja dla SCNR8040-3R6 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SCNR8040-3R6
Numer produktu DigiKey
595-SCNR8040-3R6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SCNR8040-3R6
Opis
FIXED IND 3.6UH 5.3A 19.5 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.6 µH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 5.3 A Maks. 19,5Ohm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
5,3A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 19,5Ohm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0.323" x 0.323" (8.20mm x 8.20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)