SCIHP1350-1R5M
Numer produktu DigiKey
SCIHP1350-1R5M-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SCIHP1350-1R5M
Opis
FIXED IND 1.5UH 18A 4.3 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 18 A Maks. 4,3mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SCIHP1350-1R5M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
35A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,3mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
200 kHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,543" x 0,508" (13,80mm x 12,90mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)