LT277-50-12
LT277-50-12
What are Transformers? How Do They Work? - Another Teaching Moment
LT277-50-12
Numer produktu DigiKey
595-LT277-50-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT277-50-12
Opis
PWR XFMR LAMINATED 50VA CHAS MT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Laminowany rdzeń 50VA Transformatory mocy 277V Pierwotne 12V Wtórne Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Uzwojenia pierwotne
Pojedynczy
Producent
Signal Transformer
Uzwojenia wtórne
Pojedynczy
Seria
Odczep środkowy
Brak
Opakowanie
Skrzynka
Moc - maks.
50VA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Laminowany rdzeń
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Napięcie - pierwotne
277V
Rozmiar / wymiar
78,7mm x 66mm (dł. x szer.)
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
12V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
55,30mm