HTTI-22-6.7
Numer produktu DigiKey
595-HTTI-22-6.7-ND
Producent
Numer produktu producenta
HTTI-22-6.7
Opis
FIXED IND 22UH 6.7A 26 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 6.7 A Maks. 26mOhm Pionowy, brak podstawy, 2 wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HTTI-22-6.7 Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 26mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Opakowanie
Taca
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Toroidalny
Obudowa / skrzynia
Pionowy, brak podstawy, 2 wtyki PC
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,860" x 0,450" (21,84mm x 11,43mm) (śr. x szer.)