HTTI-180-3.1
Numer produktu DigiKey
595-HTTI-180-3.1-ND
Producent
Numer produktu producenta
HTTI-180-3.1
Opis
FIXED IND 180UH 3.1A 120 MOHM TH
Szczegółowy opis
180 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 3.1 A Maks. 120mOhm Pionowy, brak podstawy, 2 wtyki PC
Modele EDA/CAD
HTTI-180-3.1 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 120mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,860" x 0,450" (21,84mm x 11,43mm) (śr. x szer.)