HTTI-15-9.2
Numer produktu DigiKey
595-HTTI-15-9.2-ND
Producent
Numer produktu producenta
HTTI-15-9.2
Opis
FIXED IND 15UH 9.2A 14 MOHM TH
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 9.2 A Maks. 14mOhm Pionowy, brak podstawy, 2 wtyki PC
Modele EDA/CAD
HTTI-15-9.2 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 14mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,860" x 0,450" (21,84mm x 11,43mm) (śr. x szer.)