HTTI-120-3.5
Numer produktu DigiKey
595-HTTI-120-3.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
HTTI-120-3.5
Opis
FIXED IND 120UH 3.5A 94 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 3.5 A Maks. 94mOhm Pionowy, brak podstawy, 2 wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HTTI-120-3.5 Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 94mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Opakowanie
Taca
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Toroidalny
Obudowa / skrzynia
Pionowy, brak podstawy, 2 wtyki PC
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,860" x 0,450" (21,84mm x 11,43mm) (śr. x szer.)