HCTI-560-3.6 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 135
Arkusz danych
560 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 3.6 A Maks. 140mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Signal Transformer High Current Toroidal Inductors (HCTI)
Signal Transformer HCTC Chokes and HCTI Inductors
HCTI-560-3.6
Numer produktu DigiKey
595-1737-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTI-560-3.6
Opis
FIXED IND 560UH 3.6A 140 MOHM TH
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HCTI-560-3.6 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 140mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Toroidalny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, pionowe (otwarte)
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,650" (32,51mm x 16,51mm) (śr. x szer.)