HCTI-390-5.0
Numer produktu DigiKey
595-1735-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTI-390-5.0
Opis
FIXED IND 390UH 5A 72 MOHM TH
Szczegółowy opis
390 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 5 A Maks. 72mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Modele EDA/CAD
HCTI-390-5.0 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 72mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Toroidalny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, pionowe (otwarte)
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,650" (32,51mm x 16,51mm) (śr. x szer.)