HCTI-39-11.2
Numer produktu DigiKey
595-1724-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTI-39-11.2
Opis
FIXED IND 39UH 11.2A 14 MOHM TH
Szczegółowy opis
39 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 11.2 A Maks. 14mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Modele EDA/CAD
HCTI-39-11.2 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 14mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,650" (32,51mm x 16,51mm) (śr. x szer.)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 4 762 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
4 762W magazynie