HCTI-33-11.7
Numer produktu DigiKey
595-1723-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTI-33-11.7
Opis
FIXED IND 33UH 11.7A 13 MOHM TH
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 11.7 A Maks. 13mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Modele EDA/CAD
HCTI-33-11.7 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 13mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,650" (32,51mm x 16,51mm) (śr. x szer.)