HCTI-270-5.5
Numer produktu DigiKey
595-1733-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTI-270-5.5
Opis
FIXED IND 270UH 5.5A 60 MOHM TH
Szczegółowy opis
270 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 5.5 A Maks. 60mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Modele EDA/CAD
HCTI-270-5.5 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 60mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,650" (32,51mm x 16,51mm) (śr. x szer.)