HCTI-22-16.4
Numer produktu DigiKey
595-1721-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTI-22-16.4
Opis
FIXED IND 22UH 16.4A 7 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 16.4 A Maks. 7mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HCTI-22-16.4 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7mOhm
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Toroidalny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, pionowe (otwarte)
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,650" (32,51mm x 16,51mm) (śr. x szer.)