HCTI-180-4.8 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
180 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 4.8 A Maks. 78mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Signal Transformer High Current Toroidal Inductors (HCTI)
Signal Transformer HCTC Chokes and HCTI Inductors
HCTI-180-4.8
Numer produktu DigiKey
595-1731-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTI-180-4.8
Opis
FIXED IND 180UH 4.8A 78 MOHM TH
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HCTI-180-4.8 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 78mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,650" (32,51mm x 16,51mm) (śr. x szer.)