HCTI-15-18.0
Numer produktu DigiKey
595-1719-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTI-15-18.0
Opis
FIXED IND 15UH 18A 6 MOHM TH
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 18 A Maks. 6mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Modele EDA/CAD
HCTI-15-18.0 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,650" (32,51mm x 16,51mm) (śr. x szer.)