HCTI-120-6.7
Numer produktu DigiKey
595-1729-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTI-120-6.7
Opis
FIXED IND 120UH 6.7A 40 MOHM TH
Szczegółowy opis
120 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 6.7 A Maks. 40mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Modele EDA/CAD
HCTI-120-6.7 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 40mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,650" (32,51mm x 16,51mm) (śr. x szer.)