HCTI-12-19.1
Numer produktu DigiKey
595-1718-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTI-12-19.1
Opis
FIXED IND 12UH 19.1A 5 MOHM TH
Szczegółowy opis
12 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 19.1 A Maks. 5mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Modele EDA/CAD
HCTI-12-19.1 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 5mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,650" (32,51mm x 16,51mm) (śr. x szer.)