HCTC-2.5-2.4
Numer produktu DigiKey
595-HCTC-2.5-2.4-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTC-2.5-2.4
Opis
CMC 2.5MH 2.4A 2LN TH
Szczegółowy opis
2.5 mH @ 1 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 2,4A DCR 90mOhm
Modele EDA/CAD
HCTC-2.5-2.4 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2,4A
Producent
Signal Transformer
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
90mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,760" x 0,455" (19,30mm x 11,56mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,900" (22,86mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 4 wtyki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
2.5 mH @ 1 kHz
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
3 588W magazynie