HCTC-10-2.4
Numer produktu DigiKey
595-HCTC-10-2.4-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCTC-10-2.4
Opis
CMC 10MH 2.4A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mH @ 1 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 2,4A DCR 170mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HCTC-10-2.4 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2,4A
Producent
Signal Transformer
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
170mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,200" x 0,400" (30,48mm x 10,16mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
1,200" (30,48mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 4 wtyki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
10 mH @ 1 kHz
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 1 320 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
1 320W magazynie