HCLC-56-9.8
Numer produktu DigiKey
595-HCLC-56-9.8-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCLC-56-9.8
Opis
FIXED IND 56UH 9.8A 13 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 9.8 A Maks. 13mOhm Pionowy, brak podstawy, 2 wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HCLC-56-9.8 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 13mOhm
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Toroidalny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Pionowy, brak podstawy, 2 wtyki PC
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
1,100" x 0,550" (27,94mm x 13,97mm) (śr. x szer.)