FCBA1-1210F-3R3J
Numer produktu DigiKey
595-FCBA1-1210F-3R3JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-FCBA1-1210F-3R3JCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-FCBA1-1210F-3R3JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FCBA1-1210F-3R3J
Opis
FIXED IND 3.3UH 300MA 3.12 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 3,12Ohm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FCBA1-1210F-3R3J Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,12Ohm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 25MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
85MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.9 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,140" x 0,115" (3,56mm x 2,92mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,089" (2,25mm)