FCBA1-1210F-1R0J
Numer produktu DigiKey
595-FCBA1-1210F-1R0JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-FCBA1-1210F-1R0JCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-FCBA1-1210F-1R0JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FCBA1-1210F-1R0J
Opis
FIXED IND 1UH 320MA 1.85 OHM SMD
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 320 mA Maks. 1,85Ohm 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
FCBA1-1210F-1R0J Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,85Ohm
Prod.
Q przy częst.
45 przy 150MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
340MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
35 MHz
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,140" x 0,115" (3,56mm x 2,92mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,089" (2,25mm)