FCBA1-0402F-4N7J
Numer produktu DigiKey
595-FCBA1-0402F-4N7JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-FCBA1-0402F-4N7JCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-FCBA1-0402F-4N7JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FCBA1-0402F-4N7J
Opis
FIXED IND 4.7NH 640MA 200 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 640 mA Maks. 200mOhm 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
FCBA1-0402F-4N7J Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 200mOhm
Prod.
Q przy częst.
18 przy 250MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,5GHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,047" x 0,028" (1,19mm x 0,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,66mm)