FCBA1-0402F-4N7J | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FCBA1-0402F-4N7J |
Opis | FIXED IND 4.7NH 640MA 200 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 640 mA Maks. 200mOhm 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | FCBA1-0402F-4N7J Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 200mOhm |
Prod. | Q przy częst. 18 przy 250MHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 4,5GHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 250 MHz |
Typ Uzwojenie | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Indukcyjność | Obudowa dostawcy urządzenia 0402 |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,047" x 0,028" (1,19mm x 0,70mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,66mm) |