FCBA1-0402F-12NJ
Numer produktu DigiKey
595-FCBA1-0402F-12NJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-FCBA1-0402F-12NJCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-FCBA1-0402F-12NJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FCBA1-0402F-12NJ
Opis
FIXED IND 12NH 640MA 120 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 640 mA Maks. 120mOhm 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FCBA1-0402F-12NJ Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 120mOhm
Prod.
Q przy częst.
25 przy 250MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
3,6GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,047" x 0,028" (1,19mm x 0,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,66mm)