FCB-0805-471A
Numer produktu DigiKey
595-FCB-0805-471ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-FCB-0805-471ACT-ND - Taśma cięta (CT)
595-FCB-0805-471ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FCB-0805-471A
Opis
FERRITE BEAD 470 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 300mA 400mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FCB-0805-471A Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
300mA
Producent
Signal Transformer
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
400mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
470 Ohms @ 100 MHz