FCB-0603A-800P jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Cal-Chip Electronics, Inc.
W magazynie: 3 750
Arkusz danych
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Walsin Technology Corporation
80 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 3A 40mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FCB-0603A-800P
Numer produktu DigiKey
595-FCB-0603A-800PTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FCB-0603A-800P
Opis
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
3A
Producent
Signal Transformer
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
40mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
80 Ohms @ 100 MHz