FCB-0603-801A
Numer produktu DigiKey
595-FCB-0603-801ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-FCB-0603-801ACT-ND - Taśma cięta (CT)
595-FCB-0603-801ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FCB-0603-801A
Opis
FERRITE BEAD 800 OHM 0603 1LN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
800 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 300mA 600mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
300mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
600mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Nieaktualne
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
800 Ohms @ 100 MHz