FCB-0603-121A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Pulse Electronics
W magazynie: 137 928
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Pulse Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
TDK
TDK
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 400mA 250mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FCB-0603-121A
Numer produktu DigiKey
595-FCB-0603-121ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FCB-0603-121A
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FCB-0603-121A Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
400mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
250mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz