F1F5-1707-3R3M
Numer produktu DigiKey
595-F1F5-1707-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-F1F5-1707-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-F1F5-1707-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F1F5-1707-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 35A 3.1 MOHM SMD
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 35 A Maks. 3,1mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
F1F5-1707-3R3M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
40A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,1mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,681" x 0,669" (17,30mm x 17,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)