F1F5-1707-1R5M
Numer produktu DigiKey
595-F1F5-1707-1R5MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F1F5-1707-1R5M
Opis
FIXED IND 1.5UH 50A 1.9 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 50 A Maks. 1,9mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
F1F5-1707-1R5M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
60A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,9mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,681" x 0,669" (17,30mm x 17,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)