F1F5-1707-100M
Numer produktu DigiKey
595-F1F5-1707-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F1F5-1707-100M
Opis
FIXED IND 10UH 19A 10 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 19 A Maks. 10mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
F1F5-1707-100M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
27A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 10mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,681" x 0,669" (17,30mm x 17,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)