F1F1-0604-4R7M
Numer produktu DigiKey
595-F1F1-0604-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F1F1-0604-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 7.5A 30.8 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 7.5 A Maks. 30,8mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
F1F1-0604-4R7M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
11A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 30,8mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)