F1F1-0604-330M
Numer produktu DigiKey
595-F1F1-0604-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F1F1-0604-330M
Opis
FIXED IND 33UH 2.8A 200 MOHM SMD
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2.8 A Maks. 200mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
F1F1-0604-330M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,6A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 200mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)