F1F1-0604-150M
Numer produktu DigiKey
595-F1F1-0604-150MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-F1F1-0604-150MCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-F1F1-0604-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F1F1-0604-150M
Opis
FIXED IND 15UH 3.8A 87 MOHM SMD
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3.8 A Maks. 87mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
F1F1-0604-150M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 87mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)